Friss drámáink:
Choi Sung Won (1985)
Születésnap: 1985-01-17
Name: Choi Sung-Won
Hangul: 최성원
Birth Name: Choi Min-Woo (최민우)
Born: January 17, 1985
Birthplace: South Korea
SZEREPEI

Wise Prison Life / Prison Playbook


Jeombaki szerepében
Történet a börtönéletről
Hozzászólások
  • A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Legfrissebb feliratok

Beküldte: Lai

Beküldte: Lai

Beküldte: lapishun

Megújult a feliratok listája!
Összes felirat

új VLIVE videók

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Hozzászólások