Friss drámáink:
Bang Eun Hee
Születésnap: 1967-12-01
Bang Eun-Hee
Hangul: 방은희
AKA:Bang Eun-Hee (방민서)
Birthdate: December 1, 1967
Birthplace: South Korea
SZEREPEI

Missing Nine


Bong Hee anyja szerepében
A túlélők

My Husband Oh Jak-Doo


Bae Yi-Bi szerepében
Házasság érdekből.
Hozzászólások
  • A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Legfrissebb feliratok

Beküldte: Binky

Beküldte: Lai

Beküldte: Lai

Megújult a feliratok listája!
Összes felirat

új VLIVE videók

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Hozzászólások