Friss drámáink:
Byun Hee Bong
Születésnap: 1942-06-08
Name: Byun Hee-Bong
Hangul: 변희봉
Birth Name: Byun In-Chul (변인철)
Birthdate: June 8, 1942
Birthplace: South Korea
SZEREPEI

1 Percent of Anything


Lee Kyu-Cheol szerepében
Milliárdos örökös, aki akkor örököl, ha nősül?

Madame Antoine: The Love Therapist


Kim Moon-Gon szerepében
Romantikus vígjáték: egy jósnő és egy pszichoterapeuta a főszerepben
Hozzászólások
  • A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Legfrissebb feliratok

Beküldte: Lai

Beküldte: Lai

Beküldte: Binky

Megújult a feliratok listája!
Összes felirat

új VLIVE videók

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Hozzászólások