Friss drámáink:
Ro Woon (SF9)
Születésnap: 1996-08-07
Name: Ro Woon
Native name: 로운
Given name: Kim Suk Woo
Also Known as: 김석우;Kim Seok Woo
Nationality: South Korean
Gender: Male
Born: August 7, 1996
Age: 21
SZEREPEI

About Time (2018)


Choi Wi Jin szerepében
Romantikus fantasy történet

The King's Affection


Jung Ji Woon szerepében
A trón bűvöletében (KBS2)
Hozzászólások
  • A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Legfrissebb feliratok

Beküldte: Binky

Beküldte: Binky

Megújult a feliratok listája!
Összes felirat

új VLIVE videók

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Hozzászólások