Friss drámáink:
Bae Hae Seon
Születésnap: 1974-05-08
Name: Bae Hae Seon
Native name: 배해선
Also Known as: Bae Hae Sun;
Nationality: South Korean
Gender: Female
Born: May 8, 1974
Age: 43
SZEREPEI

Exit


Woo Jae Hee szerepében
Mi a boldogság? Egy érzés? Egy agyban játszódó kémiai folyamat?

Romang


Kim Jung Hee szerepében
Dráma egy idős házaspárról, akik újra értékelik az életet, a szeretetet.
Hozzászólások
  • A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Legfrissebb feliratok

Beküldte: Lai

Beküldte: Lai

Beküldte: Binky

Megújult a feliratok listája!
Összes felirat

új VLIVE videók

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Hozzászólások