Friss drámáink:
Choi Hee Seo (1987)
Születésnap: 1987-01-07
Stage Name: Choi Hee-Seo
Hangul: 최희서
Birth Name: Choi Moon-Kyung (최문경)
Born: January 7, 1987
Birthplace: South Korea
Height: 162cm
Blood Type: B
SZEREPEI

Mistress


Han Jung Won szerepében
Négy barátnő története, akik sorozatgyilkosságba keverednek
Hozzászólások
  • A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Legfrissebb feliratok

Beküldte: Lai

Beküldte: Lai

Beküldte: Binky

Megújult a feliratok listája!
Összes felirat

új VLIVE videók

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Hozzászólások