Friss drámáink:
Jo Woo Jin
Születésnap: 1978-12-18
Name: Jo Woo-Jin
Hangul: 조우진
Birth Name: Jo Shin-Je (조신제)
Born: December 18, 1978
Birthplace: South Korea
Height: 180 cm
SZEREPEI

Chicago Typewriter


Gal Ji-Seok szerepében
Romantikus fantasztikus történet, reinkarnációval, sorsszerűséggel.

Squad 38


Ahn Tae-Wook szerepében
Furfangos szélhámosok és egy tisztességes adóellenőr közös bosszúja.

VIP


Prosecutor szerepében
A koreai rendőrség és hírszerzés harca egy sorozatgyilkosért.
Hozzászólások
  • A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

új VLIVE videók

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Hozzászólások