Friss drámáink:
Nam Ki Ae
Születésnap: 1961-09-13
Name: Nam Ki Ae
Native name: 남기애
Also Known as: Nam Gi Ae;
Nationality: South Korean
Gender: Female
Born: September 13, 1961
Age: 56
SZEREPEI

Exit


Lee In Sook szerepében
Mi a boldogság? Egy érzés? Egy agyban játszódó kémiai folyamat?
Hozzászólások
  • A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Legfrissebb feliratok

Beküldte: Brigi

Beküldte: Brigi

Beküldte: Binky

Beküldte: Lai

Megújult a feliratok listája!
Összes felirat

új VLIVE videók

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Hozzászólások