Friss drámáink:
Goo Jae Yee
Születésnap: 1986-02-28
Name: Goo Jae-Yee
Hangul: 구재이
Birth Name: Koo Eun-Ae (구은애)
Born: February 28, 1986
Birthplace: South Korea
Height: 172cm
Blood Type: A
SZEREPEI

Mistress


Do Hwa Young szerepében
Négy barátnő története, akik sorozatgyilkosságba keverednek
Hozzászólások
  • A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

új VLIVE videók

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Hozzászólások