Friss drámáink:
Ren Osugi
Születésnap: 1951-09-27
Japanese: 大杉漣 (おおすぎ れん)
Birth Name: Takashi Ohsugi (大杉孝)
Birthdate: September 27, 1951
Date of Death: February 21, 2018
Birthplace: Komatsushima, Tokushima, Japan
University: Meiji University
Height: 178cm.
SZEREPEI

The Tiger


Maezono szerepében
Az öreg vadász meséje
Hozzászólások
  • A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

új VLIVE videók

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Hozzászólások