Friss drámáink:
Seol Hyun (Kim Seol Hyun)
Születésnap: 1995-01-03
Name: Seol Hyun
Hangul: 설현
Birth Name: Kim Seol-Hyun (김설현)
Born: January 3, 1995
Birthplace: South Korea
Height: 167cm
Blood Type: A
Az AOA együttes tagja
SZEREPEI

Memoir of a Murderer


Eun Hee szerepében
Az Alzheimer-kóros egykori sorozatgyilkos küzdelme lányáért.
Hozzászólások
  • A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

új VLIVE videók

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Csatorna: V WEB DRAMA

Hozzászólások